Výzdoba

Individuální výzdoba místností

My pomůžeme vám vytvořit pěknou náladu v pro vaše oslavy. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a snažíme se pokracovat vašim přáním a nabídnout to nejjemnější a nejvhodnější právě pro vás.

Girlandy z balonku

Balónkové girlandy slouží jako skvělá dekorace v den narozenin, na výročí, firemní akce nebo soukromé večírky. Girlandy vytváříme z kombinace těch nejneuvěřitelnějších balonku, které se vám nejvíce líbí, nebo je potřebujete, a děláme to v Praze a okolí vždy výhradně a individuálně pro každého z našich klientů. Girlandu můžeme doplnit fóliovými balónky, konfetovými balonky a obřími balónky s nápisem nebo logem. K vytvoření exkluzivního designu používáme umělé květiny, tematické balonky a 3D hvězdy, obří fóliové balónky.

Dekor z balonků na stojanech

Volně stojící stojany, jako je kovový kruh, šestiúhelník nebo bílý plastový kruh, jsou ideální pro místnosti, kde nemůžeme ke stěnám připevnit balonkový dekor. Také zdobíme takové ozdobné fotostěny girlandami z balonků.

Nabídka pro firemní klienty

Pokud plánujete uvedení nového produktu na trh nebo přípravu firemní akce, otevření salonu nebo butiku, jsme připraveni nabídnout a uspořádat jedinečnou výzdobu oslavy balonky. Girlandy, oblouky, fontány z balónků s vaším logem nebo osobním nápisem, jsme připraveni to vše pro vás připravit a oslavu uspořádat.

Zeď z balonků

Abychom vytvořili velkolepou fotografickou zónu, vyrobíme stěny z balonků v jakékoliv velikosti. V tomto designu můžeme také přidat neonový nápis Happy Birthday, Love nebo personalizované nápisy s vaším jménem nebo jiné.

Balonková girlanda na malířském stojanu

Balonková girlanda na malířském stojanu

Pro obzvláště důležité nebo velké události nabízíme naši exkluzivní dekorativní flitrovou zónu, která je prezentována v různých barvách, hlavní jsou zlaté, stříbrné, duhové odstíny. Takovou třpytivou fotozónu zdobíme girlandou z balonků ve výrazných nebo naopak jemných odstínech, volba je na vás. Efekt takové foto zóny je ohromující a fotografie na prolínající se jiskřivé stěně jsou nejkrásnější.

Vyplňte prosím tento formulář, abychom mohli vypracovat přibližnou kalkulaci výzdoby vaší akce