O nás

Naše studio Balloons Prague zahájilo svou činnost v Praze od dubna roku 2014 a dnes by jsme Vám rádi nabídli slavnostní sady na jakýkoliv svátek nebo akci, komplexní verzi dekorace událostí s individuálním přístupem ke každému klientovi. V našem arzenálu nejsou jen balónky, ale i floristické služby, dekorace s velkými papírovými květy, dekorace s látkou. Kromě toho jsme připraveni ozdobit fotografické zóny s využitím bannerových stojanů, potiskem na nich, dekorativními prvky na sladká stůl a mnoho dalšího.

Rozšířili jsme nabídku služeb a v květnu 2018 spolu s květinovým ateliérem Prefere Fleur jsme otevřeli první obchod balónků, květin a dárků v Praze. Nyní můžete přijít k nám, vidět a vybírat vše sami a my vám pomůžeme při výběru. Náš salon se nachází v samém centru Prahy nedaleko Václavského náměstí, takže dostupnost našeho obchodu bude vhodná jak pro místní obyvatelé, tak pro turisty, kteří často přijíždějí do Prahy právě proto, aby oslavili své akce.

Svatby, narozeniny, firemní večírky, slavnostní večírky, tématické večírky, speciální atmosféra vaší akce je naším hlavním cílem! Každý rok rostem a rozvíjíme se. Přemýšlíme o designu podrobně, staráme se o vaše dojmy a emoce, vaše událost bude vyjímečná a dárek pro oslavence nezapomenutelný.